Головна Українське козацтво Реєстрація

Вхід

Вітаю Вас Гість | RSSВівторок, 03.10.2023, 11:43
Меню сайту

Наші партнери
DIGITAL LAB STUDIO - розробник, видавець мобільних додатків та сайтів, фото-відео студія, рекламне агентство
LUMINOF - люмінофор, флуоресцент і світні фарби №1 в Україні!
COMPMAST - Комп'ютений сервіс, швидка комп'ютерна допомога №1 в Черкасах і Києві 0939133710, 0967545215, 0501373907
Автовикуп Черкаси і Україна №1 0939133710, 0967545215, 0501373907
Автовыкуп Черкассы и Украина №1 0939133710, 0967545215, 0501373907
TRUFEL - високоякісний трюфель і трюфельні продукти №1! Гриби трюфелі, трюфеля, трюфель в Україні!
Шафран — високоякісний органічний шафран за найкращою ціною! SHAFRAN - купити шафран №1 в Україні, шафран ціна!Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter
Доски объявлений, бесплатные объявления, дать объявление - 495ru.ru МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн
український каталог Каталог сайтов Украины
Каталог
сайтів України Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів регистрация сайта в каталогах ремонт квартиры своими руками

Реклама від Google

Додати сайт

Навігатор

Головна » 2010 » Березень » 4 » Статут(Загальні положення)
11:34
Статут(Загальні положення)

СТАТУТ

УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ, ІДЕЙНІ ЗАСАДИ, МЕТА І ЗАВДАННЯ.

 

        1.1. Українське козацтво - міжнародна національно-патріотична і оборонно-спортивна, громадська організація громадян України та української діаспори, спадкоємець і продовжувач ідейних, духовних і моральних засад українських козаків, їх духовних, культурних, організаційних, військово-патріотичних і господарських традицій. Українське козацтво є об'єднанням громадян для задоволення та захисту своїх законних, соціальних, національно-культурних, творчих, освітніх, наукових, оздоровчих та спортивних інтересів і являється добровільною, незалежною, добродійною, позапартійною громадською організацією.  

 

         Українське козацтво - правонаступник історичних гілок українського козацтва, які діяли на засадах відновлення незалежності України та її розбудови.

 

        1.2. Українське козацтво у своїй діяльності керується Конституцією України, указами Президента України, чинним законодавством України, цим Статутом, визнаними Україною нормами міжнародного права, українськими козацькими звичаями і традиціями, які не суперечать законам України.

 

        1.3. Українське козацтво - унітарна, єдина у своїй цілісності громадська організація, українських козаків, на структурні організації якого поширюється дія Статуту Українського козацтва.

 

        1.4. Статут Українського козацтва є єдиним та загальнообов`язковим для осередків, які входять до складу Українського козацтва і є його структурними підрозділами.

 

        1.5. Українське козацтво має свою атрибутику і символіку: прапори, бунчук, клейноди (гетьманська булава та хоругва (штандарт), гімн, марш, перначі крайових отаманів, тростина Генерального судді, перо і каламар Генерального писаря, литаври, тростина районового отамана), емблеми, а також посвідчення та службові книжки козаків єдиного зразка, однострії єдиного зразка, єдині козацькі військові звання, козацькі відзнаки, нагороди та інше.

 

        1.6. Мовою спілкування та діловодства в Українському козацтві є українська мова.

 

        1.7.Українське козацтво функціонує згідно адміністративно-територіального поділу України. Діяльність Українського козацтва поширюється на території України, Австралії, Німеччини, США та інших держав, де створені осередки Українського козацтва на підставі статуту Українського козацтва. Для набуття статусу юридичної особи осередки реєструються у встановленому чинним законодавством порядку. Ті осередки. які не є юридичними особами легалізуються шляхом повідомлення. Осередки, створені на території інших держав, легалізують свою діяльність, згідно законодавства тих держав, де вони будуть діяти.    

 

        1.8. Українське козацтво взаємодіє з державними установами, політичними партіями та громадськими організаціями України, що стоять на засадах національного державотворення, сприяють відродженню та розвитку Українського козацтва; розвиває співробітництво з козацькими громадами всього світу.

 

        1.9. Українське козацтво не служить жодній політичній партії, а працює на благо і добро українського народу й Української Самостійної Держави задля миру, громадянської злагоди на території України, єдності українського суспільства з метою розвитку і зміцнення демократичної і правової Української держави.

 

Українське козацтво вважає можливим індивідуальне членство козаків, що є громадянами України, в політичних партіях тільки національно-державницького спрямування, програмова та статутна діяльність яких спрямована на утвердження та зміцнення Української державності, захист суверенітету і територіальної цілісності України, послідовне відстоювання національних інтересів українського народу.

 

        1.10. Українське козацтво  через співпрацю взаємодіє з політичними партіями, висуває своїх членів на вибори до представницьких органів влади усіх рівнів та управління державою у відповідності до загального виборчого права та чинного законодавства України.

 

        1.11. Українське козацтво історично належить до українського православ`я, виступає за співробітництво традиційних українських християнських церков, які стоять на засадах відродження, розбудови та розвитку національної державності України, її самостійності та незалежності і члени яких готові стати на захист територіальної цілісності України.

 

        Українське козацтво прагне створення єдиної Помісної Православної Церкви із центром у м. Києві.

 

   Повну версію СТАТУТУ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА можна зкачати в розділі "Каталог файлів"

Google+AR
Переглядів: 4928 | Додав: ECOLOG_DL | Теги: Статут(Загальні положення) | Рейтинг: 3.7/21
Форма входу

©

Пошук на сайті

Гімн України

Моя Україна

Наш банер


[ Отримати код баннера]

Статистика

© 2008-2017 Міжнародна всеукраїнська громадська організація «Українське козацтво». Усі права захищено. © Українське козацтво - Копіювання матеріалів сайту дозволяється лише з активним посиланням на джерело: //ukrcossacks.at.ua Правила використання та копіювання інформації з сайту "Українське козацтво" ви можете прочитати -> >ТУТ< <-